Vaiko planavimas

Vaisingų dienų indikatorius „Daysy“ padės tau suplanuoti vaiko gimimą

Paprastas ir natūralus metodas šeimos pagausėjimui planuoti

Tavo asmeninio ciklo globėja „Daysy“ ir jos programėlė „DaysyView“ suvienijo jėgas, kad padėtų tau pastoti greičiau negu bet kada ankščiau – visiškai natūraliai ir labai seksualiai, be jokių dirbtinių hormonų ir be šalutinio poveikio! Kai kurie natūralaus šeimos planavimo būdai gali sukelti tikrą galvos skausmą. Pirmiausia reikia numatyti, kada lytinis aktas gali įvykti, ir kada – ne. Be to, reikia planuoti ir lentelių pildymą, ir temperatūros nuskaitymą. Kai kurie natūralūs vaisingumo planavimo metodai netgi reikalauja, kad tu reguliariai stebėtum gleivių kiekį, o tai, atvirai sakant, ganėtinai murzinas užsiėmimas. „Daysy“ yra kitokia – tai ne tik šeimos padidėjimo skaičiuotuvas, o dar daugiau – tikras šeimos planavimo kompiuteris. Patogiai naudojama „Daysy” išvaduos tave nuo rūpesčių. Jokio tepliojimosi, jokio lentelių pildymo, jokio teisingų dienų apskaičiavimo ir įsiminimo. „Daysy“ visa tai padarys vietoj tavęs. Tau tereiks prietaise atnaujinti įvestą informaciją ir kiekvieną rytą atsibudus pasimatuoti bazinę kūno temperatūrą. Visus kitus skaičiavimus „Daysy“ atliks pati. Pasirodo, kad šeimos pagausėjimo planavimas gali būti toks paprastas! Yra daug porų, kurioms ilgą laiką nepavykstą susilaukti vaikelio. Ne visada priežastys yra biologinės, kartais būna ir taip, kad pora visada mylisi „neteisingomis“ dienomis.

Bet kurios moters cikle yra tik kelios dienos, kai ji gali pastoti – tai penkios dienos iki ovuliacijos ir pati ovuliacijos diena. Nežinant savo vaisingumo ciklo, galima lengvai pražiopsoti svarbiausias dienas, kai būtų įmanoma pastoti.

„Daysy“ padeda stebėti ciklo eigą ir akivaizdžiai parodo, kuriomis dienomis tikimybė pastoti yra didžiausia. (Vadinasi, tu nebepamirši pasimylėti „teisingomis“ dienomis!) Moterims, kurioms sunkiai sekasi pastoti ar kurių ciklas būna nereguliarus, ypač svarbu tiksliai žinoti, kurios dienos tikrai yra vaisingos. Tas pats pasakytina apie atvejus, kai partnerio spermatozoidų amžius per trumpas ar judrumas per mažas.

Pasinaudojant paprasta spalvų kodų sistema „Daysy“ padės tau lengvai sužinoti, ar tuo metu yra tavo vaisinga diena, ar ne.

 Ovuliacijos diena

Vaisinga diena

Be to, programėlė „DaysyView“ suteiks galimybę sužinoti vaisingas ir nevaisingas dienas visam mėnesiui. Atlikti bandymai parodė, kad „DaysyView“ tiksliai prognozuoja tolesnį ciklą, ir tu gali suplanuoti nėštumą be jokio streso … Šeimos planavimas su „Daysy“ ir „DaysyView“ – lengvas ir malonus! Naujoji programėlė „DaysyView“ leis tau prisiminti mylėjimuisi tinkamiausias dienas. Be to, „DaysyView“ turi keletą smagių papildomų funkcijų, pavyzdžiui, vaiko lyties prognozavimas – tai gali padidinti tikimybę susilaukti būtent berniuko ar mergaitės. Dar daugiau – pasinaudodama bendrinimo funkcija, tu gali leisti savo mylimajam sužinoti, kada atėjo laikas „imtis reikalo“. Kas gali būti geriau nei galimybė jau iš anksto sužinoti, kada bus geriausias laikas išeiti atostogų norint susilaukti patiems savo mažutės Paris, bamblio Brooklino ar pipiro Sparrowo Jameso Midnighto?