Privatumo politika

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas
Asmens duomenys – tai el. parduotuvės daysy.lt renkama informacija siekiant užtikrinti galimybę susisiekti su tam tikru asmeniu.

El. parduotuvė daysy.lt renka šiuos duomenis apie klientą:

Vardas, pavardė, telefono numeris ir el. pašto adresas.

Nuolatinio kliento asmens duomenys gali būti renkami išsaugant asmens kontaktinius duomenis tuo metu, kai klientas apsiperka ar užsako prekes mūsų el. parduotuvėje.

Surinktų asmens duomenų naudojimas
Pasinaudodami surinktais asmens duomenimis mes informuojame klientus apie el. parduotuvėje daysy.lt siūlomas naujienas, akcijas ir būsimus įvykius. Jei klientas nebenori gauti mūsų naujienlaiškio ar pranešimų apie prekes, kurios galėtų jį sudominti, tokių naujienų klientas bet kuriuo metu gali atsisakyti. Surinkti asmens duomenys taip pat naudojami pristatant klientų užsakytas prekes ir vykdant mūsų prisiimtus įsipareigojimus klientams.

Siekdama užtikrinti geresnį aptarnavimą el. parduotuvė daysy.lt gali atskleisti informaciją apie klientą trečiosioms šalims, teikiančioms paslaugas el. parduotuvei daysy.lt ir pagal sutartis įsipareigojusioms laikytis konfidencialumo reikalavimų jiems suteiktos informacijos atžvilgiu. Trečioji šalis gali būti, pavyzdžiui, mūsų partneris prekių gabenimo srityje, užtikrinantis mūsu el. parduotuvėje įsigytų gaminių pristatymą klientui.

Asmens duomenų apsauga
El. parduotuvė daysy.lt imasi visų atsargumo priemonių (įskaitant administracines, technines ir fizines) užtikrindama kliento asmens duomenų apsaugą. Duomenis gali tvarkyti ir keisti tik tokiems veiksmams specialiai įgalioti asmenys.

Saugumas
Visi asmens duomenys, surinkti klientui apsilankant ir apsiperkant el. parduotuvėje daysy.lt, laikomi konfidencialia informacija. Šifruotas duomenų kanalas tarp el. parduotuvės ir bankų užtikrina asmens duomenų ir banko rekvizitų apsaugą.

Privatumo politikos sąlygos ir jų keitimas
Naudodamasis mūsų el. parduotuvės paslaugomis klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su šiose taisyklėse išdėstytais principais ir su jais sutinka. Pasiliekame teisę prireikus keisti bendrąsias privatumo politikos sąlygas, apie tai pranešdami visiems nuolatiniams klientams.

Kilus klausimams ar neaiškumams dėl privatumo politikos ar duomenų apdorojimo prašome su mumis susisiekti el. paštu info@daysy.lt.