Šeimos pagausėjimo planavimas su „Daysy“

Planuok pastojimą su „Daysy“.

Planuok pastojimą su „Daysy“: paprastai, natūraliai ir  negaištant laiko!

Tu gali pati suplanuoti savo šeimos pagausėjimą natūraliu būdu! „Daysy“ bus gera pagalbininkė skaičiuojant tavo vaisingas dienas ir planuojant vaiko gimimą.

Tai labai paprasta: kiekvieną rytą pasimatuok bazinę kūno temperatūrą dar esi lovoje. Tiesiog pakišk po liežuviu „Daysy“ jutiklinį antgalį ir sulauk garso signalo. Jau po 30–60 sekundžių matavimas bus atliktas. „Daysy“ gali tavęs paprašyti patvirtinti, ar tu tuo metu turi mėnesines. Ir tiek to darbo! „Daysy“ iš karto apskaičiuos ir parodys tavo vaisingumo statusą ateinančioms 24 valandoms.

Jei dega raudona šviesa, tai reiškia, kad tuo metu yra tavo vaisinga diena. Tokią dieną tu gali pastoti, jei mylėsiesi be apsaugos. Žalia šviesa reiškia, kad tuo metu nėra tavo vaisinga diena. Geltona šviesa nurodo į tai, kad „Daysy“ vis dar susipažįsta su tavo ciklu, arba į tai, kad tavo ciklas tuo metu nereguliarus. Naudojimo pradžioje „Daysy“ susipažįsta su tavo kūnu ir tavo ciklu, taip užtikrinama, kad jos integruotas algoritmas visą laiką veiks teisingai. Kol dar vyksta pažinimo procesas, tiesiog laikyk „geltonas” dienas „raudonomis“, ir tikimybė greitai pastoti padidės.

Planuojant šeimą svarbu žinoti tinkamą laiką

Daugelis moterų, galvodamos apie pastojimą, nenori pasikliauti vien atsitiktinumu. „Daysy“ mąsto panašiai! Ji apskaičiuoja tavo vaisingas dienas 99,3 % tikslumu, ir tu kiekvieno ciklo metu gali efektyviau pasinaudoti tuo laikotarpiu, kai yra tikimybė pastoti. Žinoma, nėra garantijų, kad artimiausiu metu vaikelio tikrai sulauksi – dėl to nuspręs tavo kūnas pats, kai tik bus tam pasiruošęs. Net jei reguliariai mylėsiesi vaisingomis dienomis, gali būti, kad pastosi tik po kelių mėnesių. Tačiau neverta nusiminti, jei tai atsitiks kiek vėliau, negu tu manei.

Mylėjimasis vaisingomis dienomis – svarbiausia sąlyga norint pastoti per trumpą laiką. Tačiau didelę reikšmę turi ir kiti veiksniai: vienas iš spermatozoidų turi sėkmingai pasiekti kiaušialąstę ir prasiskverbti pro jos išorinį apvalkalą. Tai ne visada pasiseka, todėl apvaisinimas gali ir neįvykti. Kitais atvejais apvaisinimas pasiseka, tačiau apvaisinta kiaušialąstė neįsitvirtina gimdos gleivinėje. Priežasčių gali būti keletas, ir jos ne visada susijusios su tavo ar partnerio vaisingumu. Tiesiog būk kantri: kai kurios poros vaikelio susilaukia negreitai, bet paprastai tai nepriklauso nuo fizinių ypatybių.

„DaysyView App“ – tobulas pagalbininkas planuojant šeimos pagausėjimą

Kartais būna svarbu suplanuoti mylėjimąsi būtent vaisingomis dienomis. Net jei toks požiūris gali atrodyti neromantiškas, kai kada jis būtinas dėl nepriklausomų nuo tavęs priežasčių, pavyzdžiui, jei tu jau turi vaiką, reikalaujantį laiko sau, arba jei tavo ir partnerio darbo valandos labai skiriasi, arba vienas iš jūsų savaitės bėgyje būna toli nuo namų. „Daysy“ padės tau suplanuoti lytinių aktų laiką: praktiškoji programėlė „DaysyView” turi peržiūros funkciją, ji parodo tavo vaisingas dienas visam mėnesiui. Po to, kai naudosi „Daysy“ kelis mėnesius, ši peržiūra bus visiškai tiksli. Tokiu būdu tu gali planuoti pastojimą ir efektyviausiai panaudoti vaisingas dienas kartu su savo partneriu. Tais atvejais, kai partnerio spermatozoidų amžius trumpesnis ar judrumas mažesnis, lytinius aktus planuoti dar svarbiau ir vaisingųjų dienų laikotarpis sutrumpėja iki kelių dienų.

Imk planavimą į savo rankas ir naudodama „Daysy“ visada žinok savo vaisingumo statusą! „Daysy“ bus tavo patikimas šeimos planavimo pagalbininkas kiekvieną dieną.

Natūralus šeimos planavimas apsisaugant

Daysy“ – ne kontraceptinė priemonė, o prietaisas, padedantis tiksliai nustatyti, KADA būtent reikia saugotis.

Naudok kontracepciją, kai ji tikrai reikalinga!

Ar nori išvengti nėštumo ir ieškai tokio metodo, kuris nenaudotų sintetinių hormonų ir neįsikištų į natūralius tavo kūno procesus? Ar nori naudoti kontraceptines priemones tik tomis dienomis, kai apvaisinimas iš tikrųjų įmanomas? „Daysy“ siūlo tau patikimą pagalbą planuojant pastojimą pagal natūralų tavo moters gyvenimo ritmą. Remiantis paprastais bazinės kūno temperatūros matavimais, „Daysy“ tau praneš, ar tuo metu yra tavo vaisinga diena. Be to, patogiai naudojama nemokama programėlė „DaysyView“ suteiks tau daug įdomios informacijos apie tavo ciklą.

 

Kontracepcija: kokių galimybių yra?

Kuriant įvairias kontraceptines priemones naudojama labai skirtinga metodika. Tačiau jos visos skirtos bendram tikslui – apsaugoti moterį nuo nėštumo kuo saugesniu būdu. Pavyzdžiui, kontraceptinės tabletės turi hormoninį poveikį, kuris stabdo ovuliaciją ir gimdos gleivinės formavimąsi, kad kiaušialąstė negalėtų joje įsitvirtinti. Galio intrauterinis prietaisas, arba galinė spiralė įstatoma į gimdą ir ten išskiria galio jonus, trukdančius spermatozoidų judėjimui ir neleidžiančius kiaušialąstei įsitvirtinti.

Kita vertus, prezervatyvas ir kontraceptinė diafragma sukuria mechaninį barjerą, neleidžiantį spermatozoidams patekti į gimdą ir pasiekti kiaušialąstę. Be to, prezervatyvas – vienintelė kontraceptinė priemonė, užtikrinanti efektyvią apsaugą nuo infekcijų ir lytiniu būdu plintančių ligų.

Kiekvienas apsisaugojimo būdas turi savo privalumų, trūkumų ir galimą šalutinį poveikį, kuris kartais net labai vargina. Ne visų moterų organizmas vienodai toleruoja hormoninių kontraceptikų poveikį.

Natūrali kontracepcija: ką tai reiškia?

Natūralūs šeimos planavimo metodai remiasi mokslinių tyrimų duomenimis apie natūralų moters organizmo ritmą. Tavo cikle yra tik kelios dienos, kada tu gali pastoti, ir tik šiomis dienomis kontraceptinių priemonių naudojimas yra tikslingas. Tuo tarpu nevaisingomis dienomis tu gali mylėtis be apsaugos ir nepageidaujamo nėštumo nebus. Tačiau norint tai užtikrinti tau būtina tiksliai žinoti, kurios dienos yra vaisingos. Tokiam planavimui ir apskaičiavimui kiekvieną dieną reikėtų skirti daug laiko. Todėl mes sukūrėme „Daysy“ – ji perims tavo rūpesčius.
„Daysy” – tai ypač pažangus vaisingųjų dienų indikatorius. Jame naudojamas unikalus algoritmas, kuris kiekvieną dieną 99,3 % tikslumu apskaičiuos tavo vaisingumo statusą. Kiekvieną rytą tau reikės pasimatuoti savo bazinę kūno temperatūrą, ir prietaisas parodys, ar tuo metu yra tavo vaisinga diena. Tokiu būdu tau paliekama galimybė rinktis – ar vaisingomis dienomis susilaikyti nuo mylėjimosi, ar naudoti papildomą apsaugos metodą, pvz., prezervatyvą ar kontraceptinę diafragmą. Ypatingas šio nėštumo planavimo būdo privalumas – remiantis žiniomis apie savo vaisingumo statusą, tau suteikiama laisvė pasirinkti, kaip praleisti savo dieną. Be to, „Daysy“ yra 100 % natūrali, nenaudoja jokių hormonų ir nesukelia šalutinio poveikio.

Nėštumas:  tavo pilve auga stebuklas

Natūralus šeimos planavimas su vaisingųjų dienų indikatoriumi „Daysy“

Nėštumas visada būna jaudinantis laikas – širdį užpildo džiaugsmas dėl laukiamos atžalos ir kūne vykstantys pokyčiai atrodo tokie įdomūs. Jei tu nori pastoti sekdama natūralų kūno ritmą, vaisingųjų dienų indikatorius „Daysy” – būtent tai, ko tau reikia. Jis padės apskaičiuoti tavo vaisingas dienas pasitelkiant pažangų algoritmą, patvirtintą programinę įrangą ir rytiniam bazinės kūno temperatūros matavimui skirtą jutiklį. Su „Daysy“ bus tikrai lengva planuoti mylėjimąsi taip, kad susilauktum vaikelio kuo greičiau.

Planuok nėštumą su „Daysy“ – tai labai paprasta

„Daysy“ – labai patogus sprendimas, taupantis laiką ir leidžiantis tau susitelkti ties tuo, kas gyvenime gražiausia. Prietaisas galės 99,3 % tikslumu nustatyti tavo vaisingas dienas, jei kiekvieną rytą prieš atsikeldama išmatuosi savo bazinę kūno temperatūrą, laikydama „Daysy” jutiklinį antgalį po liežuviu. Po to prietaise įvesk informaciją apie tai, ar tuo metu turi mėnesines, ir „Daysy“ iš karto parodys tavo vaisingumo statusą kitoms 24 valandoms – jis žymimas raudonos, žalios ir geltonos šviesos signalais.

Raudona šviesa reiškia, kad tuo metu yra tavo vaisinga diena ir tu gali pastoti, jei mylėsiesi be apsaugos. Žalia šviesa reiškia, kad tuo metu yra tavo nevaisinga diena ir tu pastoti negali. Jei „Daysy“ rodo geltoną šviesą, tai reiškia, kad prietaisas vis dar susipažįsta su tavo ciklu arba šiuo metu tavo ciklas yra kiek nereguliarus. „Geltonosiomis“ dienomis tiesiog elkis taip pat kaip „raudonosiomis“.

Tu gali pradėti naudoti „Daysy” bet kurią savo ciklo dieną, ir jau po kelių ciklų „Daysy“ dideliu tikslumu galės parodyti tavo vaisingas dienas – ovuliacijos dieną ir iki penkių dienų iki jos. Jei nori susilaukti vaikelio, savo vaisingomis dienomis stenkis mylėtis kuo dažniau. Kasdieniai rūpesčiai netrukdys tau planuoti šeimos pagausėjimą, nes patogi nemokama programėlė „DaysyView“ leis peržiūrėti kito mėnesio ciklą. Tu jau iš anksto žinosi, kada laukiamos vaisingos dienos, ir galėsi toms dienoms suplanuoti daugiau smagaus laiko kartu su partneriu.

Ar nori išvengti nėštumo?

„Daysy“ galima naudoti ir kaip pagalbininką planuojant nėštumo išvengimą. „Daysy“ – tai puikus sprendimas laikotarpiui, kad vienas nėštumas praėjo, o kitam tu dar nepasiruošusi ir nori palaukti. Tiesiog naudok „Daysy“ toliau tokiu pačiu būdu kaip iki nėštumo: kiekvieną rytą pamatuok savo bazinę kūno temperatūrą ir patvirtink, kada turi mėnesines. Jei „Daysy“ parodys „raudoną“ dieną, susilaikyk nuo mylėjimosi ar naudok papildomą apsisaugojimo nuo nėštumo metodą. Kai būsi pasiryžusi sulaukti kito vaikelio, tiesiog vėl pradėk mylėtis vaisingomis dienomis be apsaugos – Tavo kelias į naują nėštumą bus atidarytas.

Mėnesinių ciklas: naujos gyvybės ciklas

Sužinok daugiau apie savo natūralų moters ciklą!

Daugeliui moterų mėnesinių ciklas – ir palaima, ir prakeiksmas. Viena vertus, tai puiki galimybė patirti neštumą ir susilaukti vaikelio. Tačiau visos tos moterys, kurios tam tikru metu šeimos pagausėjimui dar nepasiruošusios, turi vargintis dėl apsisaugojimo. Taip pat mėnesinis kraujavimas daugeliui moterų yra tikra kankynė. O taip neturėtų būti!

Moters požiūris į savo mėnesinių ciklą priklauso nuo mąstysenos. Gerai, jei yra galimybė atlikti ciklo skaičiavimus ir jau iš anksto sužinoti, kada laukiamas kitas menstruacinis kraujavimas ir maždaug kada įvyks ovuliacija. Norint planuoti laisvalaikį dažniausiais užtenka paprastos kalendorinės programėlės. Tačiau, jei nori kuo tiksliau žinoti savo vaisingas ir nevaisingas dienas, „Daysy“ leis tau sutaupyti daug laiko – ji parodys tavo vaisingas ir nevaisingas dienas 99,3 % tikslumu ir atneš tau sielos ramybę. „Daysy“ padeda patikimai suplanuoti pastojimą arba numatyti dienas, kada reikia naudoti apsaugą.

Atlik savo mėnesinių ciklo skaičiavimus su „Daysy“!

Vaisingų dienų indikatorius „Daysy“ naudoja unikalų, sudėtingą algoritmą, kuris leidžia nustatyti tavo vaisingumo statusą. Tau tereikia kiekvieną rytą prieš atsikeliant pasimatuoti savo bazinę kūno temperatūrą, laikant „Daysy“ jutiklinį antgalį po liežuviu. Jau po 30–60 sekundžių „Daysy“ du kartus supypsės, tai bus pranešimas, kad matavimas buvo tikslus. Kai kuriomis dienomis prietaisas paprašys tavęs patvirtinti, ar tu tuo metu turi mėnesines. Iš karto po to „Daysy” parodys rezultatus ir automatiniu būdu juos išsaugos atmintyje.

Ja tu nori ne tik sužinoti savo vaisingumo statusą, o taip pat ir kitą informaciją, savo išmaniajame telefone gali įdiegti nemokamą programėlę „DaysyView“ ir palaukti, kol ji sinchronizuos duomenis su „Daysy“. Tuomet tu visada galėsi pasinaudoti peržiūros funkciją norėdama pamatyti savo duomenis ir sužinoti, kada laukti kitos ovuliacijos ar kitų mėnesinių.

Tavo mėnesinių ciklas: toks individualus kaip ir tu pati!

Kurį laiką naudodama „Daysy“ tu įsitikinsi, kad tavo mėnesinių ciklas ganėtinai unikalus. Nors ciklo etapų seka visoms moterims vienoda, tačiau gali pasireikšti tokie skirtumai kaip ilgesnis kraujavimo laikotarpis ar mažesnė viso ciklo trukmė. Ovuliacijos laikas irgi būna kiekvienai moteriai skirtingas. Padidintas stresas daugeliui moterų gali pakeisti mėnesinių ciklo eigą. Tai ženklas, kad stresą būtina mažinti.

Su „Daysy“ tu išmoksi geriau pažinti savo menstruacinį ciklą ir visada žinosi savo vaisingas dienas. Tu labiau pažinsi savo organizmą, ir jo reakcijos nebeteiks tau staigmenų.

 

Vaisingų laikotarpių nustatymas su „Daysy“ – paprastai ir greitai

„Daysy“ tau padės ne tik suprasti savo kūno procesus, bet ir suplanuoti savo vaisingas ir nevaisingas dienas iš anksto. Remiantis šia informacija tu galėsi pereiti natūralaus metodo nėštumui išvengti, susilaikant nuo mylėjimosi vaisingosiomis dienomis, arba naudoti papildomą apsaugą, pvz., prezervatyvą ar kontraceptinę diafragmą. Nevaisingomis dienomis tau nebereikės jaudintis dėl kontracepcijos, kadangi pastoti įmanoma tik esant vaisingoms dienoms. Visgi nepamiršk, kad neužtenka atlikti mėnesinių ciklo skaičiavimus pagal kalendorių. „Daysy“ užtikrina ypač tikslų rezultatą tik todėl, kad prietaise naudojamas unikalus ir sudėtingas algoritmas, sukurtas per kelis dešimtmečius, remiantis daugiau nei 5 milijonų moterų vaisingumo ciklų , įvertinimo ir analizės duomenimis. „Daysy“ integruota programinė įranga jau ankščiau sėkmingai naudota vaisingumo indikatoriuje „LadyComp“ ir save įrodė tūkstančius kartų. Jei nori apskaičiuoti savo mėnesinių ciklo vaisingas dienas, tikrai gali pasikliauti „Daysy“ tikslumu.

Sužinok daugiau apie paprastai naudojamo indikatoriaus „Daysy“ ir programėlės „DaysyView“ teikiamus privalumus!

Apskaičiuok savo vaisingas dienas – lengvai, greitai ir patikimai

Natūralus šeimos planavimas su vaisingų dienų indikatoriumi „Daysy“

Ar nori gyventi Tu darnoje su savo moterišku ritmu ir praktikuoti natūralų šeimos planavimą? „Daysy“ bus tavo tikrasis pagalbininkas! „Daysy“ – tai šiuolaikinis vaisingų dienų indikatorius, leidžiantis tau greitai ir patikimai sužinoti savo vaisingas dienas. Su „Daysy“ tu visada žinosi, kuriomis dienomis įmanomas neštumas ir kada reikia naudoti kontraceptinę priemonę siekiant jo išvengti.

Moters ciklas: nustatyk savo vaisingumo statusą

„Daysy“ apskaičiuoja tavo vaisingas dienas pagal tavo atliktus rytinius bazinės kūno temperatūras matavimus. Prietaisas naudoja unikalų algoritmą, sukurtą remiantis per keletą dešimtmečius atliktų tyrimų rezultatais ir duomenimis, kurie buvo gauti išanalizavus mėnesinių ciklą 5 milijonams moterų. Naudodama šias žinias „Daysy“ padeda būtent tau. Tau tereikia iš ryto pasimatuoti temperatūrą, laikant prietaiso jutiklį po liežuviu, ir įvesti patvirtinimą, ar tuo metu tu turi mėnesines. Štai ir viskas! „Daysy“ iš karto apskaičiuos tavo vaisingumo statusą ir parodys tau rezultatą, išreikštą reikiamos spalvos šviesos signalu.

Žalias šviesas signalas reiškia, kad tuo metu nėra tavo vaisinga diena ir tu gali mylėtis be kontracepcijos. Raudonas šviesos signalas reiškia, kad tuo metu yra tavo vaisinga diena ir tau reikia naudoti pasisaugojimo priemonę, pavyzdžiui, prezervatyvą ar kontraceptinę diafragmą, jei nori išvengti nėštumo. Kai „Daysy“ rodo geltoną šviesas signalą, tai reiškia, kad „Daysy“ vis dar susipažįsta su tavo ciklu. „Geltonosiomis“ dienomis elkis lygiai taip pat kaip „raudonosiomis“ dienomis.

Moters vaisingųjų dienų skaičiavimai: sutaupyk laiką su „Daysy“

Egzistuoja įvairūs rankiniai būdai apskaičiuoti vaisingas dienas pagal mėnesinių ciklą. Tačiau jiems reikia skirti daug laiko, o rezultatai dažnai būna klaidingi. Norėdama apskaičiuoti vaisingas dienas, tu turi pajausti gimdos kaklelį, reguliariai stebėti jo gleives arba net atlikti specialų testą hormonų lygiui šlapime nustatyti. Be to, kiekvieną dieną tu turi matuotis temperatūrą naudodama tinkamą termometrą. Tokie metodai užtikrina pakankamai patikimą rezultatą, jei viskas atliekama teisingai, tačiau šie stebėjimo būdai reikalauja daug laiko ir pastangų.

Vaisingų dienų indikatorius „Daysy” siūlo tau lengvesnį, greitesnį ir patogesnį būdą vaisingoms dienoms apskaičiuoti. Naudojant „Daysy“ tau nebereikės užrašinėti ir įvertinti savo duomenų, nebeturėsi jaudintis dėl galimų klaidų. „Daysy“ apskaičiuos tavo vaisingumą statusą greitai ir tiksliai, ir tau liks daugiau laiko kitiems nuostabiems gyvenimo dalykams.

99,3 % tikslumas: vaisingų dienų skaičiavimai su „Daysy“

„Daysy“ algoritmas užtikrina 99,3 % tikslumą ir leidžia pasiekti Perlo indeksą 0,7. Tu gali naudoti „Daysy“ planuodama nėštumą ar nuo jo apsisaugodama. „Daysy“ tiksliai apskaičiuoja vaisingumo statusą, todėl tu visada žinosi, ar tam tikru metu yra tavo vaisinga diena, ar ne.

Savo vaisingą dieną tu gali sąmoningai pasirinkti vieną iš galimybių: susilaikyti nuo lytinių santykių arba naudoti prezervatyvą, kontraceptinę diafragmą ar panašią kontraceptinę priemonę, arba mylėtis be apsisaugojimo, kad „raudonąją“ dieną pastotum. „Daysy“ parodys tavo vaisingumo statusą, ir tu pati galėsi apsispręsti. Tau kaip „Daysy“ naudotojai bus suteikta visa reikalinga pagalbą planuojant nėštumą natūraliuoju būdu ir gyvenant be dirbtinių hormonų.

Nustatome kitą ovuliacijos dieną: paprastai, greitai ir tiksliai

„Daysy” padės tau labiau pažinti savo kūną ir savo ciklą!

Ar nori sužinoti savo ovuliacijos dieną ir taip padidinti tikimybę pastoti? Tiksliai nustatyti ovuliacijos laiką be papildomos pagalbos – ne taip parasta. Nors visa eilė požymių moters organizme leidžia nuspėti ciklo eigą, tačiau reikia skirti daug laiko norint pagal šiuos signalus nustatyti tikslų ovuliacijos laiką. Planuojant nėštumą svarbu žinoti, kad vaisingas laikotarpis yra ne tik pati ovuliacijos diena, o dar penkios dienos iki tol. Tai reikalinga todėl, kad spermatozoidai gali išgyventi moters gimdoje ar kiaušintakiuose iki 5 dienų, laukiant galimybės apvaisinti kiaušialąstę. Vadinasi, norint panaudoti visą vaisingų dienų laikotarpį, tu jau penkias dienas iki ovuliacijos turi žinoti, kada ji įvyks.

Ovuliacijos dienos nustatymas stebint temperatūros kreivę ir gimdos kaklelio gleivių pokyčius

Planuojant nėštumą natūraliuoju būdu ir siekiant nustatyti ovuliacijos laiką kuo tiksliau, derinami du metodai. Pirmiausia reikalingas termometras su matavimo tikslumu du skaitmenys po kablelio. Įprastiniai termometrai nelabai tinka, nes jie nepakankamai tikslūs. Specialiuoju termometru kas rytą tą pačia valandą prieš atsikeliant išmatuojama bazinė kūno temperatūra. Siekiant didesnio tikslumo termometrą patartina laikyti išangėje ar makštyje ne mažiau kaip 3 minutes. Matavimų duomenys registruojami lentelėje ir vėliau įvertinami pagal tam tikrus parametrus. Jei tavo ciklai bus reguliarūs, po kelių mėnesių praktikos tu galėsi apskaičiuoti ovuliacijos laiką pagal savo kūno temperatūros kreivę. Tačiau šis rezultatas dar nebus pakankamai tikslus.

Siekiant gauti tikslesnį rezultatą papildomai reikia stebėti gimdos kaklelio gleivių pokyčius. Jei žymiai keisis jų konsistencija ir spalva, tai gana patikimas ženklas, kad greitu metu laukiama ovuliacija. Abiejų šių metodų derinys leidžia suprasti ciklo eigą ir gali padėti susiaurinti tavo vaisingų dienų tikimybės laikotarpį. Deja, toks nustatymo būdas reikalauja daug laiko ir įgūdžių.

Ovuliacijos dienos nustatymas vaisingų dienų indikatoriumi „Daysy“ – paprastesnis, greitesnis ir tikslesnis!

Ar nori sužinoti savo ovuliacijos dieną? „Daysy“ tau padės tai padaryti!

„Daysy“ – tai šiuolaikinis vaisingų dienų indikatorius su ypač jautriu matavimo antgaliu. Remiantis rytiniais bazinės tavo kūno temperatūros matavimais, „Daysy“ apskaičiuoja tavo vaisingąsias dienas 99,3 % tikslumu! Tai vyksta paprastai ir greitai. Tiesiog kiekvieną rytą prieš atsikeldama iš lovos pasimatuok bazinę kūno temperatūrą: pakišk „Daysy“ jutiklinį antgalį po liežuviu ir palauk 30–60 sekundžių. Kai suskambės signalas, patvirtink, ar tu tuo metu turi mėnesines. Štai ir viskas! „Daysy“ iš karto parodys, ar per kitas 24 valandas bus tavo vaisingoji diena. Tokiu būdu naudodama prietaisą tu galėsi suplanuoti kiekvieną vaisingą dieną taip, kad pastotum kuo greičiau, bet to tau pačiai nereikės atlikti jokių sudėtingų skaičiavimų. Jei nori suplanuoti savo ciklą dar geriau, naudokis programėle „DaysyView“. Ji parodys tavo bazinės kūno temperatūros kreivę bei ciklo kalendorių ir leis patogiai peržiūrėti tavo vaisingų dienų grafiką kitam mėnesiui. Taigi, tu jau iš anksto žinosi, kada geriausia suplanuoti gražiausias akimirkas kartu su savo partneriu.

„Daysy“ nustatys tavo vaisingas ir nevaisingas dienas 99,3 % tikslumu. Tokį puikų rezultatą užtikrina prietaise naudojamas sudėtingas algoritmas ir duomenys, kurie buvo gauti išanalizavus 5 milijonų moterų menstruacinius ciklus. „Daysy“ – tai sprendimas, sukurtas remiantis daugiau nei 30 metų tyrimų duomenimis ir save įrodęs jau tūkstančius kartų.

Naudok „Daysy“ ir apskaičiuok savo ovuliacijos dieną bei geriau pažink savo kūną. Tu gali natūraliu būdu suplanuoti pastojimą, tiesiog žinodama savo ovuliacijos datą, kadangi nėštumas priklauso nuo to, ar atėjo tinkamas laikas!

Vaisingų dienų indikatorius „Daysy“: naudokis technologija ir grįžk prie gamtos

Sužinok, kaip technologijos gali padėti planuoti nėštumą ir pagerinti lytinį gyvenimą!

„Daysy“ yra dalis nuo inovacijų bangos moterų reprodukcinės sveikatos ir technologijų sąveikos srityje. Moterims skirtų technologijų kūrėjų dėmesio centre yra tokie procesai kaip mėnesinės, ovuliacija ir apvaisinimas. Šios kategorijas programinė įranga, diagnostikas prietaisai ir technologijomis pagrįstos paslaugos padeda gerinti moterų sveikatą. Rinkoje siūlomos įvairios programėlės, skirtos mėnesinių ciklui stebėti, tačiau ne visos jos pakankamai patikimos.

Daugelis vaisingųjų dienų ir ovuliacijos laiko nustatymo programėlių veikia tik pagal matematinį principą: vaisingos dienos nustatomos, ankščiau užfiksuotas vertes projektuojant į būsimą laikotarpį, kartais net mėnesį į priekį. Vien tik modeliuojant ankščiau surinktus duomenis gaunamos vidutinės vertės, kurios greičiausiai vaisingas dienas nustatys neteisingai ir mėnesinių intervalus parodys netiksliai. Atsargesnės programėlės reikalauja, kad vartotoja pasimatuotų bazinę kūno temperatūrą ir stebėtų gimdos kaklelio gleives. Šios programėlės iš tikrųjų veikia kaip kalendoriai, į kuriuos vartotoja turi suvesti duomenis rankiniu būdu. Žinoma, tai geriau nei pieštukas ir popierius, tačiau tai nėra technologijomis pagrįstas metodas. Be to, svarbūs yra privatumo ir duomenų apsaugos klausimai. Ypač nemokamos programėlės gali sukelti tavo duomenų nutekėjimą. Prieš jas naudodama būtinai perskaityk į šias programėles įtrauktus konfidencialumo pranešimus. Jei visa tai panašu į varginantį ir net šiek tiek bauginantį užsiėmimą, tu tikriausiai norėsi susipažinti su „Daysy“.

Subtili technologija moterims: „Daysy“ ir „DaysyView“

„Daysy“ – tai šiuolaikinis vaisingų dienų indikatorius su ypač jautriu matavimo antgaliu. Įrodyta, kad šis medicininis prietaisas nustato moters vaisingas dienas 99,3 % tikslumu. „Daysy“ buvo sukurta pritaikant naujausias technologijas ir remiantis per 30 metų atliktais tyrimais moterų reprodukcinės sveikatos srityje. „Daysy“ naudojamo algoritmo pagrindas – duomenys, gauti išanalizavus 5 milijonų moterų menstruacinį ciklą. Todėl šis prietaisas ypač patikimai nustato ir numato tavo vaisingąsias dienas. Tau tereikia kiekvieną rytą prieš atsikeliant per 60 sekundžių pasimatuoti bazinę kūno temperatūrą naudojant „Daysy“ matavimo antgalį. Po to paspausk mygtuką ir patvirtink, ar tuo metu tu turi mėnesines. „Daysy“ iš karto parodys tavo vaisingumo statusą kitoms 24 valandoms. Tau nebereikės stebėti jokių kitų fizinių požymių, nebeturėsi atlikti jokių pastabų kalendoriuje. Papildomus privalumus teikia programėlė „DaysyView“, kurią galėsi parsisiųsti nemokamai. Ši programėlė atlieka duomenų sinchronizavimą su „Daysy“, ir tu bet kuriuo metu gali matyti savo kūno temperatūras kreivę bei tikslius ciklo duomenis kitam mėnesiui. Taip pat tu gali bendrinti savo vaisingumo kalendorių su savo partneriu ar savo gydytoju. Tu gali pasirinkti pati!

Technologija lytiniam gyvenimui pagerinti

„Daysy“ kūrėjai pagalvojo ir apie tai, kaip šio prietaiso vartotojoms pagerinti seksualinį gyvenimą. Technologijų pažanga leidžia nenaudoti kontracepcijos priemonių tomis dienomis, kai jų nereikia. Su „Daysy“ tu tiksliai žinosi savo nevaisingas dienas, kuomet neįmanoma pastoti. Tomis dienomis tau nereikės galvoti apie apsisaugojimą ir tu galėsi mėgautis mylėjimosi pilnatve. „Daysy“ yra patikimų technologijų ir subtilaus dizaino derinys, 100 % natūraliu ir neinvaziniu būdu padedantis moteriai rūpintis savo sveikata ir lytinio gyvenimo kokybe.