Menstruacinė taurelė – kodėl verta naudoti

Pusė pasaulio gyventojų didžiąją gyvenimo dalį turi mėnesines. Tačiau šioje srityje daugiau nei 50 metų nebuvo jokių esminių inovacijų.

Su „OrganiCup“ tu gali taupyti pinigus ir kartu tausoti planetos resursus. Tik pagalvok, kokie atliekų kalnai kas mėnesį susidaro iš panaudotų higieninių paketų ir tamponų. Vidutinė moteris per savo gyvenimą panaudoja 11 000 įklotų ar tamponų. Tuo tarpu „OrganiCup“ sudaro tik 30 gramus atliekų vietoj 30 kilogramų! Vienkartinio naudojimo higienos priemonėse yra iš naftos gaunamų chemikalų ir kvapiklių, jie susigeria į mūsų kūną ir sukelia endokrininės sistemos sutrikimus. Įklotuose ir tamponuose taip pat yra nuodingų medžiagų, kurios naudojamos augalų apsaugai: medvilnė laukuose purškiama glifosatu, o jis sukelia vėžį.

Pagalvok, kiek daug jaunų merginų praleidinėja pamokas mokykloje vien todėl, kad joms gėda dėl menstruacijų. Mes galima pakeisti tai, kokį poveikį mėnesinės turi mūsų gyvenimui, mūsų kūnui ir aplinkai.

Menstruacinė taurelė – kodėl verta naudoti
OrganiCup Menstruacinė taurelė

Mes manome, kad kūne vykstantys  procesai neturi riboti nė vienos moters gyvenimo. Mes manome, kad menstruacijų metu naudojami gaminiai turi būti be kenksmingų chemikalų ir neturi sugerti kūno išskyras, nes taip atsiranda infekcijos. Mėnesinės neturėtų būti didelio aplinkos užterštumo priežastimi. Ir nė viena moteris neturėtų gėdytis dėl mėnesinių.

Devynios iš dešimties moterų, išbandžiusių menstruacinę taurelę, ją naudoja toliau.

Savo darbais mes kuriame ateitį. Ji bus geresnė dėl jūsų – mūsų Organikos Merginų. Kartu mes galime nugriauti visas menstruacijų sukurtas kliūtis svajojančių ir veikiančių moterų kelyje.

#Naujosios dienos – kursime jas kartu!