Menstruacinė taurelė – kaip naudoti?

Paprasti žingsniai sėkmingo „OrganiCup“ naudojimo link

Ar prisimeni, kaip pirmą kartą įsidėjai tamponą? Arba išbandei kontaktinius lęšius? Nelengva priprasti prie naujų dalykų, ir menstruacinė taurelė – ne išimtis. Gali praeiti kelios dienos ar net keli mėnesinių ciklai, kol prie jos priprasi. Bet nesijaudink! Tikimės, kad tu greit tapsi tikra menstruacinės taurelės gerbėja.

3 ŽINGSNIAI PRADŽIAI:

Prieš pirmąjį „OrganiCup“ naudojimą būtinai ją sterilizuok 3–5 minutes verdančiame vandenyje.
SKATĪTIES VIDEOKLIPU
1. ŽINGSNIS:
„ORGANICUP“ ĮSIDĖJIMAS
2. ŽINGSNIS:
12 VALANDŲ LAISVĖ BE JOKIŲ NUTEKĖJIMŲ
3. ŽINGSNIS:
„OrganiCup“ IŠĖMIMAS

1. ŽINGSNIS: „ORGANICUP“ ĮSIDĖJIMAS

 • NUSIPLAUK Šiltu, tekančiu vandeniu ir švelniu muilu nusiplauk rankas ir išplauk menstruacinę taurelę
 • SULANKSTYK Taurelę sulankstyk bet kuriuo tau patogiu būdu. Paveikslėlyje gali matyti du sulankstymo būdus – „C raidės pavidalu“ ir „suspaudžiant“. Išbandyk abu variantus ir nuspręsk, kuris tau tinka labiau. Įsidėdama taurelę laikyk ją sulankstytą, kol visą taurelę įstumsi į makštį.
 • ATSIPALAIDUOK Rask patogią padėtį taurelei įsidėti – pritūpk, atsisėsk ant unitazo arba atsistok laisvai. Laikui bėgant tu rasi būtent tau tinkamiausią poziciją.
 • ĮSIDĖK IR PALEISK Kai visa taurelė bus įdėta, tiesiog ištrauk pirštus ir leisk taurelei išsiskleisti. Kartais gali pasigirsti nedidelis pokštelėjimas ar vakuuminis įsiurbimo garsas. Tai reiškia, kad taurelė visiškai išsiskleidė. Jei abejoji, perbrauk pirštu per taurelės apačią. įsidėjus ji turi būti apvali arba ovali.
 • PASUKIOK Jei taurelės apačioje pirštu pajusi įdubimus ar raukšles, tai reiškia, kad taurelė iki galo neišsiskleidė. Atsargiai paimk už taurelės apačios (neimk už kotelio) ir pabandyk taurelę pasukioti į vieną ir kitą pusę, kad taurelė visiškai išsiskleistų ir užsandarintų makštį. Norėdama palengvinti įsidėjimą gali taurelę sudrėkinti vandeniu ar vandens pagrindo lubrikantu. Po įsidėjimo švelniai patrauk taurelę už kotelio. Jei pajusi pasipriešinimą, tai reiškia, kad vakuumas atsirado ir taurelė įdėta teisingai!

2. ŽINGSNIS: 12 VALANDŲ LAISVĖ BE JOKIŲ NUTEKĖJIMŲ

 • Dabar gali palikti „OrganiCup“ makštyje net 12 valandų, taip pat ir naktį. Jei išskyrų daug, galbūt prireiks taurelės turinį išpilti dažniau. Naudodama „OrganiCup“ tu greitai sužinosi, koks yra tavo optimalus taurelės ištuštinimo intervalas.
 • „OrganiCup“ gali surinkti tiek kraujo, kiek sugeria 3 tamponai.
 • Pradžioje, kol priprasi prie menstruacinės taurelės, gali papildomai naudoti ir įklotus, tuomet būsi visiškai tikra, kad nebus jokio nutekėjimo.
 • TAURELĖS KOTELIS Skirtingų moterų gimdos kakleliai turi individualius ypatumus, ir nuo jų priklauso, kokiame makšties aukštyje laikysis menstruacinė taurelė. Jei po kelių bandymų įsidėti taurelę jos kotelis vis dar kels tau nepatogumų, gali jį sutrumpinti nupjaudama. JOKIU BŪDU netrumpink kotelio, kol taurelė yra makštyje!

3. ŽINGSNIS: „OrganiCup“ IŠĖMIMAS

 • NUSIPLAUK Šiltu vandeniu ir švelniu muilu nusiplauk rankas.
 • ATSIPLALAIDUOK Rask patogią padėtį, kuri leis tau išsiimti taurelę. Prieš išsiimant taurelę būtina atsipalaiduoti.
 • IŠIMK Norėdama išsiimti taurelę, patrauk už kotelio ir kartu įtempk pilvo raumenis, taip stumsi „OrganiCup“ žemyn, kol galėsi ją suimti už apačios. Švelniai suspausk taurelės apačią, taip panaikindama vakuumą, ir ištrauk „OrganiCup“ svyruojančiais judesiais į vieną ir kitą pusę.
 • IŠTUŠTINK IR IŠPLAUK Išpilk taurelės turinį į unitazą, išplauk taurelę vandeniu. Nepamiršk išvalyti oro angų. Įsidėk taurelę atgal į makštį. Jei arti nėra vandens, gali taurelę išvalyti servetėlėmis „OrganiWipe“ arba tualetiniu popieriumi ir išplauti iš karto, kai bus prieinamas vandens čiaupas.
 • VĖL ĮSIDĖK ARBA PARUOŠK SAUGOTI Ištuštintą ir išplautą taurelę įsidėk atgal į makštį, kaip aprašyta ankščiau. Jei tavo mėnesinės baigėsi, daryk taip: kaitink taurelę 3–5 min. verdančiame vandenyje arba išvalyk ją dezinfekavimo servetėle, pavyzdžiui, „OrganiWipe“. Po to įdėk taurelę į originalų „OrganiCup“ maišelį ir padėk į saugojimo vietą.

Jeigu po 1–2 menstruacijų ciklų vis dar turėsi klausimų dėl „OrganiCup“ naudojimo, rašyk mūsų klientų aptarnavimo tarnybai: support@organicup.com

VOLTAVIMO METODAI

Voltavimo metodai - c
Voltavimo metodai - p