Menstruacinė taurelė – ar tinka ir nekaltoms moterims?

Taip, jei esi nekalta, tikrai gali naudoti menstruacinę taurelę. Gali pradėti ja naudotis vos pasirodžius pirmosioms mėnesinėms. Amžiaus apribojimų nėra. Norint naudoti menstruacinę taurelę tiesiog reikia, kad jaustumeisi patogiai dėl menstruacijų ir savo kūno.

Jaunų merginų ir nekaltų moterų makšties raumenys būna tankesni, ir tai gali kiek apsunkinti taurelės įsidėjimą. Todėl pradžioje pasitreniruok. Nespausk jėga. Jei tau nepatogu, padaryk nedidelę pertrauką, atsipalaiduok ir pabandyk dar kartą. Gali praktikuotis laikotarpiais tarp menstruacijų, kai jautiesi gerai.

Makšties prieangis būna siauresnis negu likusi jos dalis, todėl mėgink savo kūną supažindinti su menstruacine taurele palaipsniui. Bandant palaipsniui, taurelę įdėti bus lengviau.

ar tinka ir nekaltoms moterims

Ar dėl menstruacinės taurelės naudojimo makštis išsitempia?

Makštis neišsitempia taip, kad ji nesusitrauktų atgaline kryptimi. Makštis unikali tuo, kad raumenys gali išsitempti ir grįžti į savo įprastinę padėtį panašiai kaip guma. Vadinasi, toks mažas daiktas kaip menstruacinė taurelė ar tamponas makšties ištampyti negali.

Mitai apie mergystės plėvę

Mitai apie mergystės plėvę

Galbūt tu užaugai manydama, kad mergystės plėvė yra tokia plėvelė, kuri turi plyšti pirmo lytinio akto metu. Tai paplitęs klaidingas įsitikinimas. Priešingai negu daugelis mano, mergystės plėvė nėra makšties „sandariklis“, kuris sekso metu plyšta. Jeigu taip būtų, merginos negalėtų turėti mėnesinių prieš prarasdamos nekaltybę – menstruacinis skystis neturėtų kur išbėgti.

Mergystės plėvė – tai visą makštį ar jos dalį dengianti plona odelė. Kai kurios merginos gali jos neturėti nuo gimimo. Laikui bėgant mergystės plėvė dėvisi, jei mergina sportuoja, važiuoja dviračiu, atranda save iš vidaus, lanko apžiūras pas gydytoją, naudoja tamponą arba menstruacinę taurelę.

Kai kuriose šalyse, kultūrose ir religijose mergystės plėvės būklei skiriamas didelis dėmesys ir ji siejama su nekaltybe. Tai nėra tinkamas būdas įrodyti nekaltybę.

Pagal medicininę koncepciją nekaltybė yra laikas, kai moteris būna dar neturėjusi vaginalinių lytinių santykių. Nekaltybė nepriklauso nuo mergystės plėvės būklės.

#Naujosios dienos – kursime jas kartu!