Apsisaugok nuo nėštumo

Bet kurios moters viename cikle yra tik 6 vaisingos dienos – kodėl gi jaudintis dėl kontracepcijos kasdien?

Kai dar nesi pasiruošusi pastoti, svarbu išvengti nėštumo, iki kol ateis tinkamas laikas. Rinkoje siūloma visa eilė kontracepcijos priemonių, tačiau jos tinka ne visoms moterims. Daugelis iš mūsų dėl įvairių priežasčių negali naudoti vaistinėse siūlomų įprastinių kontraceptinių tablečių ar prietaisų. Daug kas tiesiog teikia pirmenybę natūralesniam šeimos planavimo metodui. Tokiais atvejais puikus būdas išvengti nėštumo – vaisingų dienų indikatorius „Daysy“.

Su „Daysy“ daug lengviau planuoti vaisingas ir nevaisingas dienas, negu tai būna taikant kitus nėštumo planavimo metodus. Norint apsisaugoti nuo nėštumo su „Daysy“, tereikia kiekvieną rytą atsibudus pasimatuoti bazinę kūno temperatūrą ir įvesti prietaise informaciją apie mėnesines. „Daysy“ iš karto parodys, ar tuo metu yra tavo vaisinga diena, ar ne. Taip tu galėsi suplanuoti šeimos padidėjimą, kai pati būsi tam pasiruošusi, arba panaudoti nehormoninį kontracepcijas metodą, kai tai tikrai bus reikalinga.

„Daysy“ naudojama paprasta spalvų kodų sistema visada tau padės apsisaugoti nuo nėštumo patikimu ir nekenksmingu būdu.

Jei „Daysy“ rodo žalios šviesos signalą, tai reiškia, kad tuo metu nėra tavo vaisinga diena ir tu be jokių rūpesčių gali mėgautis nuostabiomis akimirkomis su savo partneriu.

Jei pasirodė raudonas šviesos signalas, vadinasi, tuo metu yra tavo vaisinga diena ir būtinanaudoti prezervatyvą, kontraceptinę diafragmą, kontraceptinę kempinę ar kitą priemonę nėštumui išvengti.
Geltonas šviesos signalas nurodo į ciklo svyravimus ar į pažinimo etapą, kuriame „Daysy“ dar susipažįsta su Tavo ciklu. Norint išvengti nepageidaujamo nėštumo, „geltonomis“ dienomis reikia elgtis taip pat kaip ir „raudonomis” – dėl visa ko naudoti papildomą kontraceptinę priemonę.
Vaisingų dienų indikatorius „Daysy“ – toks pat patikimas kaip daugelis hormoninių metodų, tačiau nesukelia nepageidaujamo šalutinio poveikio. Be to, „Daysy“ neturi jokio poveikio tavo ciklui ir jo nekeičia.

rasedusest hoidumine äpiga

„Daysy“ leidžia tau būti tokiai, kokia esi – unikaliai ir tobulai!

Įspėjimas: dirbtiniai hormonai ne tik sukelia mėnesinių ciklo pokyčius, bet ir veikia libido. Jei sugrįžus prie natūralių metodų tu staiga pradėsi jausti ankščiau nepastebėtą norą mylėtis, tai – normalus reiškinys, ir tai yra vienintelis šalutinis poveikis, galintis pasireikšti naudojant „Daysy“.